BİZİ ARAYIN

0 256 226 22 32

BOSTON KOLTUK TAKIMI

Ürün İçeriği 3+3+1+1 ; Detaylı bilgi için mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Ürün Kodu
NMSBOSTON
Stok Sayısı
1
Teslimat Süresi
15-20 Gün
Garanti Süresi
24 Ay
Parça Sayısı
1

Boston Koltuk Takımı: Zamansız Şıklık ve Benzersiz Konfor

BOSTON Koltuk Takımı, zarif ve nitelikli tasarımıyla iç mekanlarınızı mükemmele dönüştürüyor. Yalın çizgileri ve dikkatlice seçilmiş detaylarıyla modern ve geleneksel tarzı bir araya getiriyor. BOSTON Koltuk Takımı dörtlü, üçlü ve berjer alternatiflerini bir araya getirerek kullanım esnekliği sağlar. Her parça, odanızın boyutuna ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçilebilir.Geriye doğru gelen relax sırt mekanizmasıyla anında yatağa dönüşebilir. Bu özellik, konuklarınızı ağırlarken veya gece konuklarınızı yatırırken ekstra uyku alanı sağlar. BOSTON Koltuk Takımı, çağdaş tasarımını fırınlanmış gürgen sağlam ve dayanıklı ayaklarla tamamlar. Ayrıca ceviz, siyah ve meşe ayak alternatifleri de sunularak, dekorasyonunuza uyum sağlar. Üçlü ve Dörtlü koltuk  oturumunda 32 dns soft sünger, berjerde ise 28 dns soft sünger kullanılarak ekstra konfor ve dayanıklılık sağlanır. Bu özellikler, uzun süreli kullanıma dayanıklı ve rahat bir deneyim sunar.

BOSTON Koltuk Takımı, insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanır. Bu malzemeler ayrıca kolay temizlenme özelliğine sahiptir, böylece hijyenik bir ortam sunar.

BOSTON Koltuk Takımı, evinizin en özel köşesine rahatlık ve şıklık getirirken, dayanıklı ve çevre dostu malzemeleriyle de güvenilir bir seçenek sunar.

 

 

https://bellona.mncdn.com/img/features/kolay_temizlenebilir_kumas.pngKolay Temizlenebilir Kumaş                     https://bellona.mncdn.com/img/features/temizligi_kolaylastiran_yuksek_ayak_dosemeli.pngTemizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak  https://istikbal.mncdn.com/img/features/20_robot_supurge.pngRobot Süpürge  https://istikbal.mncdn.com/img/features/yatak_olma_ozelligi.pngYatak Olma Özelliği

 

 

Değerlendirmeler

Ürünü Değerlendir

Yorum yazmak için lütfen kayıt olun yada giriş yapın