Avantajlı Düğün Paketleri Tükenmeden Alışverişe Başlayın!
TÜM ÜRÜNLERDE 2 YIL SERVİS - 5 YIL BAKIM GARANTİSİ
Swalin Home Yemek Odaları
Ürün Özelliği
Renk
Yemek Odaları
79 ürün bulundu

Yemek Odaları
Yemek odaları, ailenin ya da kabalık kişilerin hep birlikte yemek yediği samimi ortamladır. Ancak yemek odaları sadece yemek yeme odası olmaktan öte anlamlar içerir. Bazen ailenin birlikte uzun zaman geçirdiği odalar olabilen yemek odaları, bazen de kalabalık misafirlerle uzun sohbet mekanı olabilir. Bu sebeple yemek odası takımı seçimi önemlidir. Farklı tarzlardaki yemek odaları, odanın diğer mobilyalarına uygun özellikler içermelidir. Yemek odası takımları; yemek masası, sandalye, konsol, konsol aynası, gümüşlük, TV ünitesi ve sehpalar içerebilir. Her tarzın sunduğu farklı özellikler vardır.


Modern Yemek Odası Takımları
Modern yemek odası takımları, son yıllarda özellikle genç çiftlerin en çok tercih ettiği yemek odaları arasında yer alıyor. İştah açıcı renklerle bezenen modern yemek odası takımları, şık çizgilerle de ruhlara hitap eder. Mobilya trendlerinin en bariz örneklerinin sergilendiği yemek odalarında minimal yapılardan geleneksel çizgilere kadar birçok özellik bulunabilir. Modern yemek odası takımları ayrıca diğer mobilyalar için de alternatif bir tarz olabilir. Yemek odaları modern dokunuşlarla lezzetli bir lüks de sunabilir.


Avangard Yemek Odası Takımları
Avangard yemek odası takımları, gösterişle karakterize mobilyalardır. İhtişama önem veren ailelerin tercihi olan avangard yemek odaları ile hem sanatı hem de gelenekselliği bir arada yaşayabilirsiniz. Özgün ve özel evlerin en nadide misafirleri olan avandarg yemek odası takımları, ev halkının tarzını tüm özellikleri ile yansıtan şık parçalardır. Genellikle soft renklerle sunulur. Misafirler için de göz dolduran bir tarzı vardır.


Country Yemek Odası Takımları
Country yemek odası takımları, yemek masası, sandalyeler, konsol ve konsol aynası gibi farklı parçaları bulunan modern takımlardır. TV ünitesi ile de sunulabilen country yemek odası takımı, misafirleri ağırlamak için ideal bir ortam sunar. Desenli veya sade tasarımlar pastoral renklerle tamamlanır. Bazen nostalji bazen de modernlik içeren yapıları vardır. Huzur verici bir görünümle karakterize olan country yemek odaları ile huzur veren bir ortamda dakikalar süren yemek ziyafetleri verilebilir.


Ahşap Yemek Odası Takımları
Ahşap malzeme, yemek odaları için en doğal seçeneklerden biridir. Mobilyada klasik ve yeni trend çizgileri bir arada sunma özelliği olan ahşap yemek odası takımları, tereddütsüz bir şıklık içerir. Doğallığı ile gözleri yormayan ahşap yemek odaları aynı zamanda ruhu okşayan bir yapıdadır. Ahşap, her dönemin modasıdır. Yemek odaları ve yemek odası mobilyaları deyince de ahşap ilk sıralarda yer alır.


Klasik Yemek Odası Takımları
Yemek odaları her evin klasiğidir. Klasik yemek odası takımları da her ev için ideal dokular barındıran mobilyalardır. Farklı tarzlara uyum sağlayabilen klasik yemek odaları, tasarımlarından renklerine kadar birçok özelliği ile sadeliği tüm ayrıntısı ile sunabilir. Aynı zamanda ekonomik yemek odaları olarak da bilinen klasik yemek odası takımları leziz yemeklerin klasik ev sahibidir.


Popüler Ürünler

Ege Bölgesine Ücretsiz Kargo

Ege bölgesine ücretsiz sevkiyat hizmetimizden yararlanın

Kaliteli Ürünler

Ana hedefimiz olan ürün kalitesini
garanti ediyoruz

3 Gün İçerisinde İade

Memnun kalmadığınız ürünleri 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz

© 2021 Her hakkı mahfuzdur | by Kozmik Yazılım